بیزباز

پیش شتابدهنده بیزباز

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان (ضلع غربی مصلای امام)، نبش شانزدهم، پلاک 58، طبقه سوم، صندوق پستی: 547-15745، کدپستی: 1531774614
تلفن های تماس: 88737387-021، 88733880-021، 88811061-021، 88865826-021، 88844695-021
 

درباره بیزباز

درباره بیزباز

با بیزباز شتاب بگیرید!
شاید بتوان گفت بیزباز نخستین پیش شتبادهنده مستقل ایرانی است که مبنای فعالیت خود را بر اساس مشاوره، مربیگری، حمایت و هدایت کارآفرینان و استارت آپ ها قرار داده است.

واژه بیزباز در واقع مفهومی است که از بیزینس بازها دریافت شده است و اشاره به ذهن پرتلاش و دائماً درگیر کارآفرینان در خصوص کسب و کار، روش های رشد و توسعه آن و فرصت های بازار و صنعت دارد.

بیزینس بازها تشنه ی  یافته های جدید، رویکرد های تثبیت شده و مدل های کاربردی در حوزه کسب و کار (Business) و کارآفرینی (Entrepreneurship) هستند و بیزباز با شناختی که از شخصیت، نیازها و خواسته های این افراد دارد، سعی کرده و می کند که بهترین ها را برای آنها به ارمغان آورد.

یکی از مسائل اساسی برای دارندگان کسب و کارهای نوپا، دسترسی به حمایت ها و هدایت هایی است که شتاب اولیه لازم برای به حرکت درآوردن کسب و کار را فراهم می کند.

بیزباز به عنوان پیش شتابدهنده در راستای این حمایت تمام ابزارهای خود از جمله آموزش های اولیه، تکوین ایده (Idea Development)، مشاوره های حمایتی-هدایتی، نگارش و تدوین مستندات (Business Case + Business Model + Business Plan)، ایجاد نقشه راه (Start-Up Road-map) و معرفی به شبکه های حمایتی مالی و لجستیکی مانند انکوباتورها، مراکز رشد و شتابدهنده ها را در اختیار شما قرار دهد.

 

اما زنبور بیزباز از کجا امده است؟

شاید بتوان گفت زنبور (Bees) حرفه ای ترین کارآفرین طبیعت به شمار می رود!

در کندوی عسل، هیاهو و پچ پچ های تمام نشدنی (Buzz) زنبورها  (Bees)  را می توان شنید. این همان  سرو صدای رد و بدل شدن ایده ها، نظرات و بحث های تمام نشدنی در خصوص روش ها و ابزارهای راه اندازی، رشد و توسعه کسب و کاری است که از دفتر کارآفرین می توان شنید…

زنبورها سریع و پرشتاب به سوی هدف حرکت می کنند و با یافتن منابع غنی گرده، محصول نهایی را در اسرع وقت فرآوری می کنند!

شما هم اگر آماده شتاب گرفتن و حرکت به جلو هستید، به دنیای بیزباز بپیوندید!