بیزباز

پیش شتابدهنده بیزباز

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان (ضلع غربی مصلای امام)، نبش شانزدهم، پلاک 58، طبقه سوم، صندوق پستی: 547-15745، کدپستی: 1531774614
تلفن های تماس: 88737387-021، 88733880-021، 88811061-021، 88865826-021، 88844695-021

چارچوب جامع خدمات بیزباز

چارچوب جامع خدمات بیزباز

 

چارچوب خدمات مشاوره کسب و کار بیزباز بر اساس چهار فاز اصلی ایده، طراحی، توسعه و تامین سرمایه بنا نهاده شده است. چارچوب بیزباز به شکل ویژه ای تمام نیازهای صاحبان ایده و کسب و کار را تحت پوشش خود قرار می دهد و کارآفرینان در هر سطح و مقطعی می توانند از خدمات منحصر بفرد بیزباز بهره مند شوند. اگر ایده جدیدی در ذهن دارد، اگر هنوز کسب و کار خود شروع نکرده اید، اگر کسب و کاری دارید که بازسازی در آن برای شما حیاتی است، اگر به توسعه کسب و کار خود می اندیشید و اگر به دنبال تیمی توانمند و حرفه ای هستید بیزباز از صفر تا صد در کنار شماست…!

BizBuz-Framework-Small (2)

خدمات فاز ایده کسب و کار

چنانچه شما ایده ای دارید که احساس می کنید می تواند دنیای اطراف تان را تغییر دهد و می تواند موفقیت آینده شغلی و شخصی شما را تضمین کند؛ بیزباز به شما کمک خواهد کرد تا شانس موفقیت آن ایده را ارزیابی نمایید و با استفاده از گام های ۲۷ گانه ای به تحکیم ایده و رفع نواقص احتمالی آن بپردازید.

 

­ اگر هنوز ایده ای برای کارآفرینی ندارید، بیزباز به شما کمک خواهد کرد تا به ایده یابی بپردازید و ایده های با شانس موفقیت بالا را از میان انبوهی از ایده ها پالایش نمایید.

 

­ داشتن ایده به تنهایی کافی نیست. کار واقعی پس از پیدایش ایده آغاز می شود. نخستین و اصلی ترین فعالیت پس از تعیین ایده، تشکیل تیمی متخصص، خلاق، توانمند و هوشیار است. با همراهمی بیزباز می توانید تیم خود را تشکیل دهید و یا به تیم های بالقوه دیگری که با ایده و اهداف شما همخوانی دارند بپیوندید.
­ در نهایت پس از تثبیت ایده و تشکیل تیم، باید صنعت و بازار هدف مرتبط با ایده خود را مورد کنکاش قرار دهید. بیزباز به شما کمک می کند تا تحقیقات بازاریابی را به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانید.

 

خدمات فاز طراحی کسب و کار

­ پس از حصول اطمینان نسبی از موفقیت ایده خود، باید به سمت پیاده سازی کسب و کار مورد نظر حرکت نمایید. نخستین گام در این زمینه خلق مدل کسب و کار مطلوب است. بیزباز این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که به بهترین شیوه و در سریعترین زمان ممکن، ایده خود را در قالب یک مدل کسب و کار تثبیت و مستند نمایید.

 

­ پس از تدوین مدل، باید برنامه عملیاتی نمودن کسب و کار خود را تعیین کرد. برنامه عملیاتی در واقع اصلی ترین و حساس ترین گام راه اندازی کسب و کار است. در این گام از فاز طراحی کسب و کار با همراهی بیزباز برنامه عملیاتی را تدوین و طراحی خواهید نمود.

 

­ فرآیندهای عملیاتی کسب و کار، چگونگی اجرای کلیه اقدامات عملی و اجرایی کسب و کار شما را تعیین می نمایند. این این گام از فاز طراحی کسب و کار از حساسیت ویژه ای برخوردار است چرا که کیفیت مدیریت هزینه، زمان و منابع در کسب و کار شما را مشخص خواهد کرد. در این گام نیز مربیان بیزباز در کنار شما هستند تا به بهترین نتایج دست یابید

 

­ خدمات فاز توسعه کسب و کار

­­ اگر عملیاتی شدن مدل کسب و کار شما به زیرساخت های نرم افزاری حرفه ای و ساختاریافته ای نیاز دارد، بیزباز در کنار شما خواهد بود تا نیازها و اولویت ها شما بر اساس بودجه های تخصیص یافته و در قالب وب سایت، وب اپلیکیشن و سایر فناوری های نرم افزاری تولید، تست و پیاده سازی شوند.

 

­ برای تصرف بازارهای بزرگ تر، تولید محصولات و خدمات بیشتر و افزایش درآمد باید استراتژی های توسعه مشخصی داشته باشید. در این گام بیزباز به شما کمک خواهد کرد که برنامه عملیاتی توسعه کسب و کار خود را تدوین و عملیاتی نمایید.

 

­خدمات فاز تامین سرمایه

­ یکی از دغدغه های صاحبان ایده و کسب و کار، تامین سرمایه مورد نیاز برای اجرایی کردن ایده خود و توسعه کسب و کارشان می باشد. اگر ایده یا کسب و کار شما به مقطعی از رشد رسیده که قابلیت معرفی به سرمایه گذاران را دارد، بیزباز شما را به شبکه ای از سرمایه گذاران ریسک پذیر و علاقمند به کارآفرینی و توسعه کسب و کار متصل خواهد نمود.

 

­با بیزباز می توانید صفر تا صد کسب و کار خود را با صرف زمان و هزینه های متناسب شده به پیش ببرید و به عنوان عضوی از جامعه کارآفرینان ایران و یک بیزنس باز موفق شوید!